BIO Spirulina Pulber 200g

Parim enne: 30.06.2025

16.20

Bio Sprulina sisaldab rohkesti rauda ja B12 ja B2 vitamiine. Spirulina aitab taastada ja tugevdada imuunsust, parandada vereloomet ja aitab üldise kurnatuse vastu.

Spirulina toime

 1. Aitab langetada kehakaalu
 2. Viib välja raskemetalle ja mürkaineid (eriti Arseeni)
 3. Hävitab seeninfektsiooni (Candida)
 4. Parandab tervislikku seisundit HIV/AIDS puhul (tugevdab immuunsust)
 5. Aitab vältida vähi teket
 6. Alandab vererõhku 
 7. Vähendab vere kolesteroolisisaldust ja hoiab ära ateroskleroosi
 8. Vähendab insuldiohtu
 9. Annab energiat
 10. Aitab hingamisteede haiguste puhul

 

 

3 laos

 

Kirjeldus

Koostis: 100% bioloogiliselt puhas Spirulina (Arthrospira platensis). Ei sisalda säilitusaineid.

Toiteväärtus 100g kohta: energia 1599,4kJ/382 kcal, rasva 6,4g, suhkruid 14,8g, valku 66,9g, rauda 43mg, B2 vitamiin 4,57mg, B12 vitamiin µg.

Kasutamine: 2 korda päevas 1tl 15 minutit enne sööki koos rohke veega. Mitte ületada soovitatud päevast kogust.

SPIRULINA

Bio Spirulina sisaldab rohkesti rauda ja B12 ja B2 vitamiine. Spirulina aitab taastada ja tugevdada imuunsust, parandada vereloomet ja aitab üldise kurnatuse vastu.

Toiteväärtus 100g kohta: energia 1599,4kJ/382 kcal, rasva 6,4g, suhkruid 14,8g, valku 66,9g, rauda 43mg, B2 vitamiin 4,57mg, B12 vitamiin µg.

Kasutamine: 2 korda päevas 2-5 tabletti 15 minutit enne sööki koos rohke veega. Mitte ületada soovitatud päevast kogust (10 tabletti=5g)

Spirulina toime

 1. Viib välja raskemetalle ja mürkaineid (eriti Arseeni)

24 kroonilise arseenimürgitusega patsienti manustasid spirulina ekstrakti (250 mg) ja tsinki (2 mg) 2x päevas, nende näitajaid võrreldi 17 patsiendiga kes said platseebo ravimit  ja leiti et spirulina-tsingi kombinatsioon andis suurepäraseid tulemusi. Arseeni sisaldus nende organismis vähenes 47%.

 1. Hävitab seeninfektsiooni (Candida)

Uuringud näitavad, et spirulinal on suur antimikroobne toime, eriti just candida suhtes. Spirulina aitab taastada normaalse bakteriaalse mikrofloora ega lase candidal paljuneda.

 1. Parandab tervislikku seisundit HIV/AIDS puhul (tugevdab immuunsust)
 2. Aitab vältida vähi teket

Tšehhi teadlased avaldasid, et lisaks kolesterooli alandavale omadusele sisaldab Spirulina rohkesti tetrapürroolseid koostisosi, mis sarnanevad bilirubiini molekulile, võimsale antioksüdandile.

 1. Alandab vererõhku 
 2. Vähendab vere kolesteroolisisaldust ja hoiab ära ateroskleroosi
 3. Vähendab insuldiohtu
 4. Annab energiat

Soovitatav on segada 1 tl spirulinat laimi mahlaga ja teha jääkuubikud. Spirulina ja laim annavad energiat kuna vabastavad rakkudest suhkru ja külm jääkuubik ergutab organismis ainevahetusenergiat andes kehale võimsa energialaksu.

 1. Aitab kaasa kaalulangetamisele

Spirulina vajab seedimiseks rohkem energiat ja proteiini söömine aitab koestruktuuri „salendada“ ning aitab kaasa rasvapõletusele. Spirulina vähendab näljatunnet ja aitab nii ülekaalulistel inimestel liigsest kaalust vabaneda.  Maksimaalse efekti saamiseks tarbi spirulinat hommikul ja päeval.

 1. Aitab hingamisteede haiguste puhul

Spirulina aitab allergilise nohu puhul kuna alandab põletikku ja nina kinnisust, vähendab kiiresti sügelust ja ninaeritist ning aevastamist.