Meist

Mõtleme inimestele, kes soovivad tervislikult toituda ja hoolivad endast eelistades naturaalseid ning looduspuhtaid tooteid. 

SALEDUS- ja TERVISETEED

PLANTHOUSE pdf LogoPlanthouse mahe ürdi- ja saledusteede  koostis on välja töötatud oma ala ekspertide poolt ja pärineb meie geograafilisest vööndist. Roheline kohv annab kiiresti nii füüsilist kui vaimset energiat ja põletab efektiivselt rasvu, sisaldab rikkalikult antioksüdante ja polüfenoole.

Valik tooteid on esindatud Tallinna  ja Tartu Kaubamaja Toidumaailmas.

KÜLMPRESSITUD MAHE ÕLID

logo  

Külmpressitud mahe õlid pärinevad Tšehhist, Hollandist, Marokost, Filipiinidelt ja Peruust. Õlid aitavad säilitada ilusad mõtted, terve keha, nahk on toidetud, liigesed õlitatud ning juuksed läigivad siidiselt. Kanepiseemne-, kõrvitsaseemne- ning linaseemneõli sisaldavad rikkalikult oomega 3-6-9 rasvhappeid. Kuningakepi ja argaaniaõli on mõlemad kasutatavad nii sees- (nt. artriit, psoriaas, mälu) kui välispidiselt kosmeetikas. Kookosõli on kõrgeima kvaliteediga ning sobib nii sisemise kui välimise ilu turgutamiseks.

SUPERTOIDUD

Latte vegan joogid – Matcha Latte, Acai-Banaani latte, Kurkumi-Ingveri-Kaneeli latte, Punapeedi-Kurkumi latte, Mango latte on ülimalt tervislikud ja väga maitsvad joogid.

LOODUSKOSMEETIKA SINU ILU HEAKScannaderm

Cannaderm  kanepiseemneõliga apteegi- ja looduskosmeetika  pärineb Tšehhist ja on välja töötatud koostöös Praha Ülikooliga. Valikus on nahaprobleeme leevendav apteegikosmeetika ja Natura sarja tooted näokreemidest kuni šampoonideni.

download  India  Cosmetics  on Poola apteegi- ja looduskosmeetika ning kanepisaaduste tootjadownload

MEIE TOOTEID PAKUVAD:

Pärnus: Ülejõe apteek ja Tervisekauplus (teatri maja)

Võrus: BioAleksandra OÜ        Valgas:  Luhamaa Lootus OÜ

Tartus: Tähe Lilled (Vaksali 17A); Kaubamaja Toidumaailm (terviseteed)

Tallinnas:  Kalamaja apteek (Kotzebue 9); Kaubamaja Toidumaailm (terviseteed)

SAMUTI LEIATE MEID:

Veganmessil Kultuurikatlas 06.-07.novembril 2021

54 replies on “Meist

Comments are closed.