Meist

Mõtleme inimestele, kes soovivad tervislikult toituda ja hoolivad endast eelistades naturaalseid ning looduspuhtaid tooteid. 

SALEDUS- ja TERVISETEED

PLANTHOUSE pdf LogoPlanthouse mahe ürdi- ja saledusteede  koostis on välja töötatud oma ala ekspertide poolt ja pärineb meie geograafilisest vööndist. Roheline kohv annab kiiresti nii füüsilist kui vaimset energiat ja põletab efektiivselt rasvu, sisaldab rikkalikult antioksüdante ja polüfenoole. Mahe kohvioad tulevad Etioopiast ja Brasiiliast. Eriti huvitavad on viljakohvid  Ürtidega, Unetus, Saledus, Südame Heaks. Pakume ka vürtse.

Valik tooteid on esindatud Tallinna  ja Tartu Kaubamaja Toidumaailmas.

KÜLMPRESSITUD MAHE ÕLID

logo  

Külmpressitud mahe õlid pärinevad Tšehhist, Hollandist, Marokost, Filipiinidelt ja Peruust. Õlid aitavad säilitada ilusad mõtted,  terve keha, nahk on toidetud, liigesed õlitatud ning juuksed läigivad siidiselt. Kanepiseemne-, kõrvitsaseemne- ning linaseemneõli sisaldavad rikkalikult Omega 3-6-9 rasvhappeid. Kuningakepi ja argaaniaõli on mõlemad kasutatavad nii sees- (nt. artriit) kui välispidiselt kosmeetikas. Kookosõli on kõrgeima kvaliteediga ning sobib nii sisemise kui välimise ilu turgutamiseks.

LOODUSKOSMEETIKA SINU ILU HEAKS

mellis_logo

Soome Mellis SPA mee baasil loodus- ja saunakosmeetika toorained on puhtast loodusest ning toodetel on NaTrue puhta loodustoote sertifikaat. Kasutatud on võimsaid antioksüdante sisaldavaid loodusande – mustikas, maasikas, valge turvas, turvas, kasemahl ja mesi.

downloadcannaderm

Cannaderm  ja India kanepiseemneõliga apteegi- ja looduskosmeetika  pärineb Tšehhist ja on välja töötatud koostöös Praha Ülikooliga. Valikus on nahaprobleeme leevendav apteegikosmeetika ja Natura sarja tooted näokreemidest kuni šampoonideni.

download  India  Cosmetics  on Poola apteegi- ja looduskosmeetika ning kanepisaaduste tootjadownloadGrupipilt, must taust

MEIE TOOTEID PAKUVAD:

Pärnus: Ülejõe apteek ja Viikingi haruapteek (Viiking SPA) ning Tervisekauplus (teatri maja)

Võrus: BioAleksandra OÜ, Vana Maja Salong  (Paju tn 9)

Tartus: Raja apteegid (Aardla Selver, Raja tn apteek ja Puusepa tn apteek) ja Tähe Lilled (Vaksali 17A)

Tallinnas:  Kalamaja apteek (Kotzebue 9)

SAMUTI LEIATE MEID:

Tallinnas 60+ Festivalil 4.-5.oktoobril 2019