Klorella Kollageeniga 200mg/750tabletti

22.90

Klorella annab tuntavat energialisa, toetab rasvapõletust ja aitab organismist raskemetalle nagu tina ja elavhõbe välja viia. Klorella on fütotoitainete rikas, sisaldab aminohappeid, klorofülli, beeta-karoteeni, kaaliumi, fosforit, biotiini, magneesiumi ja B-kompleks vitamiine. Klorella on kasulik hormoonsüsteemile ja seeläbi kogu organismile, südame-veresoonkonnale, kemoteraapia ja kiirituse järgses taastumises. Klorella aitab vererõhku ja kolesteroolitaset alandada ning kogu organismi toksiinidest puhastada.

Soovituslik parim enne: 11.2025

Otsas!

Laost otsas

 

Kirjeldus

Koostis: Chlorella vulgaris 177,6mg, kollageen 20mg, C vitamiin askorbiinhape 1mg, kaltsiumfosfaat 1mg, ränioksiid (0,4mg).

Toiteväärtus 100g kohta: energia 3579kcal/1498,5kJ,valku 58,9g, suhkruid 1,9g, rasva 10,6g, C vitamiin 50mg.

Kasutamine: 2 korda päevas 6-10 tabletti 15 minutit enne sööki rohke veega. Mitte ületada soovituslikku päevast kogust (20 tabletti=4g).

Tootja: Health Link s.r.o, Tšehhi

 

KLORELLA

Klorella on sinakasroheline Jaapani ja Taiwani päritolu mageveevetikas. Klorella sügavroheline värv tuleneb klorofülli kõrgest kontsentratsioonist. Arstid soovitavad tarbida 5-7 portsjonit rohelisi lehti päevas, mis on võimalik vaid mahla kujul. Klorella pakub seda kõike kontsentreeritud kujul.

Klorella annab tuntavat energialisa, toetab rasvapõletust  ja aitab organismist raskemetalle nagu tina ja elavhõbe välja viia. Klorella on fütotoitainete rikas, sisaldab aminohappeid, klorofülli, beeta-karoteeni, kaaliumi, fosforit, biotiini, magneesiumi ja B-kompleks vitamiine.

Uurimused näitavad klorella kasulikkust hormoonsüsteemile ja seeläbi kogu organismile, südame-veresoonkonnale, kemoteraapia ja kiirituse järgses taastumises. Klorella aitab vererõhku ja kolesteroolitaset alandada ning kogu organismi toksiinidest puhastada.

Klorella toitained:

Klorella on üks toitaineterikkamaid supertoite maailmas. 3 spl klorellat sisaldab:

 • Proteiini—16g
 • Vitamiin A—287%RDA
 • Vitamiin B2—71%RDA
 • Vitamiin B3—33%RDA
 • Rauda—202%RDA
 • Magneesiumi—22%RDA
 • Tsinki—133%RDA

Klorella sisaldab  B1, B6 vitamiini ja fosforit. 1 gramm klorellat on palju toitaineterikkam kui muud rohelised köögiviljad, sh lehtkapsas, spinat ja brokoli.

7  teaduslikult uuritud klorella kasulikku toimet

 1. Viib välja raskemetallid

Kui su hammastes on amalgaamplommid, sind on vaktsineeritud, sa sööd regulaarselt kala, oled saanud kiiritust või sööd Hiina päritolu toiduaineid, siis võib sinu kehas leiduda raskemetalle.

Üks klorella kõige märkimisväärsemaid kasutegureid on, et see seob endaga ka kõige jonnakamad ja salakavalamad toksiinid ning raskemetallid nagu tina, kaadmium, elavhõbe ja uraan ega lase neil taas organismi imenduda. Klorella regulaarne tarbimine ei lase raskemetalle enam organismi pehmetesse kudedesse imenduda.

 1. Viib välja ja neutraliseerib kiirituse ja keemiaravi järgsed toksiinid

Kiiritus- ja keemiaravi on vähiravi kõige tavalisemad vormid.

Klorella kõrge klorofüllisisaldus kaitseb keha ultraviolettkiirgus ravi ajal viies radioaktiivsed osakesed organismist välja.

Virginia Commonwealth University Meditsiini Kolledži uurijate väitel jäävad immuunsüsteemi rakuosad ja funktsioonid keemiaravi ajal normi piiresse ja saavad vähem negatiivselt  mõjutatud kui imuunsust alandavaid preparaate (steroide) võttes. Ülikooli kaheaastase uuringu tulemusena leiti, et ajukasvajaga patsientidel esineb vähem hingamisteede põletikku ja gripilaadset haigestumist kui nad kasutavad klorellat.

 1. Toetab Immuunsüsteemi

2012.a. Nutrition Journal avaldatud artiklis leiti pärast 8-nädalast klorella tarvitamist NK raku positiivset aktiivsust immuunsüsteemis. Korea teadlaste uurimuse kohaselt toetab klorella immuunsüsteemi aktiveerumist ja „loomuliku tapjaraku“ aktiivsust.

 1. Aitab kaalus alla võtta

Kaalust alla võtmine on raske, eriti ea lisandudes. Ajakirjas Journal of Medicinal Food teadustöötajad kirjutavad:“Klorella tarbimine andis märgatava keha rasvaprotsendi ja kolesteroolitaseme ning vere glükoosi taseme languse. ”. 

Klorella aitab reguleerida hormoone, kiirendab ainevahetust, parandab vereringet, ning tõstab oluliselt energiataset. Samuti aitab see alandada keha rasvaprotsenti ja kaalu ning viib kehast välja mürkained. Kehakaal alaneb ja toksiinid väljuvad, klorella imab kehas liikuvad toksiinid ja raskemetallid ega lase neil tagasi imbuda.

 1. Noorendab organismi 

Teadusuuringud näitavad, et klorella aeglustab vananemist ja kingib sulle noorema välimuse. Teadusajakirja Clinical Laboratory uurimus tõi esile, et klorella vähendab märgatavalt oksüdatiivset stressi, mida põhjustavad saastumine, stress ja halb toit.  Põhjus, miks klorella kingib noorema naha, on A ja C vitamiini ning glutatiooni taseme tõus, mis hävitab vabu radikaale ja kaitseb rakke.

Tarvitades 1 tl või paar kapslit korellat iga päev näete erinevust juba 2 nädalaga.

 1. Võitleb vähiga

Arvatakse, et inimkehas tekib aja jooksul vähirakke. Korralikult funktsioneeriv immuunsüsteem ründab ja hävitab need, enne kui neist hakkab vähkkasvaja arenema. Hiljutine meditsiiniuuring näitas, et klorella aitab mitmel moel võidelda vähirakkude vastu.

Esiteks, võttes klorellat profülaktikaks tugevdab see immuunsüsteemi ja organism reageerib positiivselt.

Teiseks, kuna klorella viib organismist välja raskemetalle ja toksiine, väheneb tõenäosus vähi arenguks saastunud keskkonna tõttu.

Kolmandaks, uuringud on näidanud, et inimestel, kellel on diagnoositud vähk, aitab klorella T rakkude tegevust aktiviseerida ja seeläbi tekkinud ebanormaalsed rakud Kui vähk on diagnoositud ja kiiritus- ning keemiaravi käib, aitab klorella tekkivate tüsistustega võidelda lisaks loomulikule vähki pärssivale toimele.

 1. Alandab veresuhkrut ja kolesteroolitaset veres

2 tüüpi diabeet ja kõrge kolesterool on 2 tõsist kroonilist seisundit, mis tekivad mugava eluviisi, stressi ja unepuuduse tagajärjel.

Journal of Medicinal Food uuringust ilmnes, et 8,000 mg klorellat päevas (jagatuna  2 doosiks), aitab alandada kolesterooli ja veresuhkru taset. Esimesena täheldasid uurijad kolesterooli ja seejärel veresuhkru taseme langust. Teadlased usuvad, et klorella aktiveerib mitmeid geene rakutasandil, mis parandab insuliini tundlikkust ja tasakaalustab vereloomet.