Kaitsepalsam Nahakahjustuste Hoolduseks 500ml

5.90

Tänu õigesti valitud toimeainetele hoiab palsam ära lamatiste teket ja hõõrdumist. Kaitsev palsam taastab ja niisutab õrna nahapinda. Õrna naha hooldamiseks mõeldud palsami kerge koostis imendub kiiresti, jätmata rasvaseid jälgi. Palsam ei sisalda BHT-d.

Kaitsepalsam nahakahjustustele

– hooldab lamatiste ja ärritustega kokkupuutuva nahka,

– takistab lamatiste teket,

– kiirendab ärritunud naha taastumist,

– toimeainetel on antibakteriaalne toime,

– säilitab naha õige niiskuse,

– parandab patsiendi mugavust.

Aktiivsed koostisained

Kaitsekreemis sisalduval teepuuõlil on antibakteriaalsed, viirusevastased ja desinfitseerivad omadused. Looduslik lavendli eeterlik õli, mille eriline ürdilõhn parandab heaolu ja mugavust.

Tootel on järgmised omadused: 🌱 toetab naha loomulikke kaitsemehhanisme; 🌱 säilitab optimaalse nahaniiskuse; 🌱 rahustab ärritusi; 🌱parandab naha seisundit lamatiste tekkele kalduvates kohtades.

Koostis: vesi, isopropüül, müristaat, paraffinum liquidum, glütseriin, glütserüülstrearaat, isopropüülmüristaat, bensüül, alkohol, dehüdroatsetüülhape, tsetearüül, alkohol, tseteareth-20, melaleuca alternifolia leheõli, karbomeer, foliolaamiin, linguetaaniõli.

Kasutamine: Palsam tuleks hajutada naha pinnale ja masseerida sisse. Seejärel, kui palsam on imendunud, patsuta seda kohta oma käega. Tänu sellele hooldusele tungib palsam läbi naha, mis tekitab värskus- ja lõõgastustunde.

Kasutage igal hommikul ja õhtul või vastavalt vajadusele.

 

5 laos

 

Kirjeldus

Eriti soovitatav on kasutada taastavat Q palsamit teepuu looduslike õlidega survehaavandite tekkeks kalduvatesse kohtadesse – selg, tuharad, kannad või õlad. See niisutab ja silub nahka õrnalt, kaitstes seda ja ennetades naha teketmikrokahjustused. Regulaarsel kasutamisel võib see parandada naha seisundit, mis on altid survehaavanditele. Imendub suurepäraselt ja pealekandmise ajal tehtav õrn massaaž parandab vereringet.

Q-palsam sisaldab looduslikke lavendli ja rosmariini eeterlikke õlisid, mille lõhn parandab meeleolu ja mugavust. Selle kerge koostis sobib suurepäraselt massaažiks ja patsutamiseks. See imendub kergesti ja jätab naha kuivaks. Ei määri riideid, ei jäta rasvaseid jälgi.

Description:

PROTECTIVE BALM FOR DELICATE SKIN CARE

Thanks to properly selected active ingredients, the balm prevents the formation of bedsores and chafing. The protective cream regenerates and moisturizes the delicate surface of the skin.

The light formula of the balm for the care of delicate skin is quickly absorbed, leaving no greasy traces.

Our balm does not contain BHT!

SKIN BALM AGAINST DEDESSES

– cares for skin exposed to bedsores and irritations,

– prevents the formation of bedsores,

– accelerates the regeneration of irritated skin,

– active ingredients have an antibacterial effect,

– maintains proper skin moisture,

– a properly selected recipe,

– improves patient comfort.

ACTIVE INGREDIENTS OF THE BALM AND IRRITATION BALM

Tea tree oil contained in the protective cream has antibacterial, antiviral and disinfecting properties.

Natural lavender essential oil whose distinct, herbal scent improves well-being and comfort.

Composition:

Aqua, isopropyl, myristate, paraffinum liquidum, glycerin, glyceryl strearate, isopropyl myristate, benzyl, alcohol, dehydroacetil acid, cetearyl, alcohol, ceteareth-20, melaleuca alternifolia leaf oil, carbomer, lavandula angustifolia oil, triethanolamine, limonene, linalool

Usage:

The balm should be spread on the surface of the skin and massaged in. Then, after the balm is absorbed, pat the place with your hand arranged in a visor. Thanks to this treatment, the balm penetrates the skin, which causes a feeling of freshness and relaxation.

Use every morning and evening or as needed.