Da Vinci Academia Silymarin Lipo 30+15tbl

6.90

Toidulisand. Sisaldab piimaohaka ekstraktis sisalduvate silimariini flavonolignaanide segu, inuliini, Baikali männikäbi ekstrakti ja alfa-lipoehapet.

SILYMARIN LIPO – toidulisand, piimaohaka, männikäbi ja alfa-lipoehappe kombinatsioon pakub tõhusamat ja tugevamat kombinatsiooni maksarakkude kaitseks ja taastumiseks, kaitseb ja taastab maksa üheaegselt, intensiivistab maksarakkude taastumist.

SILYMARIN LIPO toime:

– maksa puhastus-

– kaitse maksakahjustuse eest

– maksarakkude regenereerimine

Annustamine SILYMARIN LIPO Da Vinci Academia – Täiskasvanud  1 kapsel päevas. Kui on vaja suurendada maksakaitset, võib esimese 14 päeva jooksul võtta 2 kapslit päevas.

6 laos

 

Kirjeldus

Kirjeldus

SILYMARIN LIPO Da Vinci Academia 30+15 kapslit TASUTA

SILYMARIN LIPO Da Vinci Academia on toidulisand, mis sisaldab piimaohaka ekstrakti, mida tugevdab alfa-lipoehape c Piimaohakas (Sylibum marianum) aitab kaasa korralikule seedimisele ja maksatalitlusele ning aitab kaasa maksa puhastamine toetab organismi üldist loomulikku kaitsevõimet

Koostis 1 Silymarini kapslis: silymariini kompleks (silümariini flavonolignaanide segu piimaohaka ekstraktis, Silybum marianum), toidukiud ja piimaohaka kuivekstraktist saadud toorkiud 195 mg, inuliin 110 mg, Baikali männikäbi kuivekstrakt (sisaldab flavooni) baicaleiin, Scutellaria baicalensis) 55 mg, alfa-lipoehape 20 mg, stabilisaator: tsüklodekstriin; täiteaine: sorbitool; paakumisvastane aine: magneesiumstearaat; kapsel: želatiin; stabilisaator: kaltsiumkarbonaat.

Toimeained Piimaohakas mõjub soodsalt maksale, toetab selle normaalset talitlust, puhastamist ja omab antioksüdantseid omadusi. Alfa-lipoehapet nimetatakse ka tioktoehappeks. Sellel on positiivne mõju organismile koos ensüümidega energiat stimuleerivate protsesside ajal. See hape on üks olulisi antioksüdante, mis neutraliseerivad looduslikult esinevaid väga reaktiivseid molekule, mida nimetatakse vabadeks radikaalideks, mis võivad kahjustada koerakke. Organism toodab seda vaid väga väikestes annustes, seda leidub spinatis, lihas, maksas ja õllepärmis.

Hoiatus Toode ei ole mõeldud alla 18-aastastele lastele, rasedatele ja imetavatele naistele. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Hoida kuivas kohas temperatuuril kuni +25 °C suletud pakendis. Kasutada pakendil märgitud kuupäevaks.