Magneesium Dead Sea B6 Da Vinci Academia 60+20tbl

7.50

Toidulisand Surnumerest pärit loodusliku magneesiumi ja unikaalse vitamiinide B6 ja B12 kombinatsiooniga.

SURNEMERE MAGNEESIUMI JÕUD Toidulisand Surnumerest pärit loodusliku magneesiumi ainulaadse kombinatsiooniga vitamiinidega B6 ja B12:

Väsimuse ja kurnatuse vähendamiseks;vastupanuvõimele stressile ja närvilisusele ning keskendumisvõime toetamisele (magneesium aitab kaasa normaalsele närvi- ja vaimsele aktiivsusele);

normaalseks lihasaktiivsuseks (nt sagedaste krampide korral). Surnumeri on ainulaadne kvaliteetse loodusliku magneesiumi allikas, mida soovitatakse kõigile, kes on stressi, pinge, vaimse või füüsilise stressi mõju all. Regulaarne Surnumere magneesiumivaru annab jõudu nende olukordadega paremini toime tulla. Lisaks toetavad magneesiumi maksimaalset efektiivsust vitamiinid B6 ja B12.

Kasutusviis: suukaudne   Kasutamine: seespidine    Annustamine: 1 tabl päevas. Raske füüsilise koormuse puhul 2 tbl päevas. Mitte anda alla 12.aastastele lastele.

Tootja: Simply You Pharmaceuticals, Tšehhi

6 laos

 

Kirjeldus

Millal saab surnemere magneesium teid aidata?

Suure töökoormuse ajal.  Kas teil on nõudlikum töögraafik ja stress on hetkel teie päevakorras? Tuginege magneesiumile, mis aitab kaasa normaalsele närvi- ja vaimsele aktiivsusele. Tänu regulaarsele magneesiumiannusele oled vastupidavam stressile ja närvilisusele.

Füüsilist koormust nõudval tööl. Kui teie töö põhineb füüsilisel töövõimel, peate oma seisundit toetama, et te ei peaks kartma krampide pärast. Magneesium aitab kaasa normaalsele lihaste talitlusele, vähendades samal ajal väsimust ja kurnatust. Tööl saate näidata 100% sooritust.

Õppides ja eksamiteks valmistudes. Õppimine pole mitte ainult lõbus, vaid ka töö ja mõnikord hommikuti õppimine. Paremaks keskendumiseks ja liigse närvilisuse vältimiseks kasuta testperioodil looduslikku magneesiumi, mis aitab kaasa normaalsele närvi- ja vaimsele tegevusele. Saate testid läbi viia pingevabalt ja maksimaalse keskendumisega.

Sportides. Kas sport ja liikumine on sinu elu asendamatu osa? Regulaarne magneesiumi tarbimine peaks olema teie dieedi oluline osa. See aitab kaasa lihaste korralikule toimimisele ja hoiab seega ära krampide teket.

Kui reisite sageli (autoga sõites).  Tipptundide liikluses sõitmine või lõputult rooli taga veetmine nõuab kõrget tähelepanu- ja keskendumisvõimet. Magneesium aitab kaasa mitte ainult närvisüsteemi normaalsele talitlusele, vaid ka väsimuse ja kurnatuse vähendamisele. Tänu magneesiumile talud sa roolis väsimust, tähelepanu ei haju ja suudad jääda keskendunuks.