Calcirella PLUS 60tbl

12.30

Ökoloogiline taimset päritolu kaltsium – peeneks jahvatatud lubjarikas merevetikas, mis sisaldab kogu taimsete toitainete spektrit, suures koguses kaltsiumi ja magneesiumi pluss 73 tähtsat mikrotoitainet. Kaltsiumi, magneesiumi ja teiste luu loomet ja luude tervist toetava mineraali tasakaalustatud kombinatsioon eriti kehasõbralikus vormis.

Kaltsiumi ja magneesiumi tasakaalustatud sisaldus ning lisatud D3 vitamiin ja K2 vitamiin (100% soovitatavast päevasest kogusest) tagavad looduslike mineraalide parima imendumise.

Annustamine: 1 tbl 2x päevas

5 laos

 

Kirjeldus

Vali terviklikust toidust saadav kaltsiumiallikas

Calcirella Plus on peeneks jahvatatud lubjarikas merevetikas, mis sisaldab kogu taimsete toitainete spektrit, suures koguses kaltsiumi ja magneesiumi pluss 73 tähtsat mikrotoitainet.

Calcirella Pluss on looduslik taimset päritolu kaltsiumi, magneesiumi ja teiste tähtsate luuloomet toetavate mineraalide ja mikroelementide allikas eriti kehasõbralikus vormis.

Kaltsiumi ja magneesiumi tasakaalustatud sisaldus ning lisatud D3 vitamiin ja K2 vitamiin (100% soovitatavast päevasest kogusest) tagavad looduslike mineraalide parima imendumise.

Taimne kaltsium võrreldes kivimist saadud kaltsiumiga

Kõige tavapärasem kaltsiumi vorm preparaatides on karbonaat, mis on lubjakivi – looduslik kivi. Meie keha on aga loodud vastu võtma taimset päritolu mineraale paremini kui lubjakivist kuna taimed eeltöötlevad mineraalid meie jaoks hästi vastuvõetavaks. Seega on TAIMSED MINERAALID KERGEMINI OMASTATAVAD KUI ORGAANILISED VÕI LABORATOORIUMIS VALMISTATUD VORMID ja taimset päritolu mineraalidel on inimorganismis parem biosaadavus.

MIKS PEAKSIME KASUTAMA CALCIRELLA PLUSSI

Lisa kaltsium aitab kaasa luude mineraalse tiheduse ja tugevuse tõstmisele ning võib ära hoida osteoporoosi teket. Mitmete kliiniliste uuringute tulemused näitavad, et lisa kaltsiumi pluss lisa D vitamiini tarbimine võib vähendada osteoporoosi riski hilisemas elus ja on näidanud positiivset efekti vanemaealiste luumurdude vähenemises.  Teised sarnased uuringud näitavad, et suurenenud kaltsiumi tarbimine madaldab vererõhku ja vähendab hüpertoonia riski. Paljud uuringud näitavad, et suurenenud toidus leiduva ja lisakaltsiumi tarbimine vähendab soolevähi tekke riski.

K2 vitamiin

K2 vitamiin puhastab kaltsiumivarud meie arteritest ja viib need meie luudesse. See on kliiniliselt tõestatud kui eriliselt kasulik aine meie luude ja südame-veresoonkonna tervisele. Lisaks on see võimas antioksüdant ja hiljutised uuringud näitavad, et K2 vitamiin parandab märkimisväärselt meie liigeste ja soolestiku tervist.

D vitamiin

D vitamiin on tähtis kaltsiumi efektiivseks imendumiseks kehas. Osteoporoosi seostatakse kõige sagedamini kaltsiumi ebapiisava tarbimisega.

Samas põhjustab D vitamiini puudus organismis samuti osteoporoosi teket kuna vähendab kaltsiumi imendumist. Piisavad D vitamiini varud kehas aitavad hoida meie luud tugevana ja vältida osteoporoosi teket eakamatel inimestel, kellel on raskusi kõndimise ja treenimisega, post-menopausis naistel ja krooniliste haiguste steroidravi saavatel inimestel.

Magneesium

Magneesiumipuudus võib olla osteoporoosi riskifaktoriks kuna magneesiumi puudus muudab kaltsiumi ainevahetust organismis ja hormoone, mis kontrollivad kaltsiumi. Mitmed uuringud on näidanud, et magneesiumi lisatarbimine võib parandada luude mineraalset tihedust. 

EFSA ehk Euroopa Toiduohutusameti terviseväited

Kaltsium

  • Osaleb raku jagunemise ja spetsialiseerumise protsessis
  • On vajalik luude optimaalse tervisliku seisundi säilitamiseks

Magneesium

  • Aitab säilitada luude ja hammaste optimaalset tervislikku seisundit

K vitamiin

  • Aitab säilitada luude optimaalset tervislikku seisundit

D vitamiin

  • Aitab kaasa kaltsiumi ja fosfori optimaalsele imendumisele
  • Aitab kaasa optimaalsele vere kaltsiumisisalduse säilitamisele
  • Aitab kaasa luude ja hammaste optimaalse tervisliku seisundi säilitamisele
  • Aitab kaasa musklite optimaalse aktiivsuse säilitamisele