Salv Lõhenenud Ülikuivale Nahale 75g

Parim enne: 01.01.1970

9.90

Salv sisaldab 50% kanepiseemneõli ja on laste ning täiskasvanute ülikuiva, kareda ja lõhenenud naha parandamiseks. Salv ei sisalda vett, sünteetilisi värvaineid, vaseliini, mineraalõli või säilitusaineid. Salv ei takista õhu juurdepääsu nahale ning sobib kasutamiseks atoopilise dermatiidi ja psoriaasi puhul. Salvi on kerge nahale kanda ja see pehmendab ja silub sensitiivset nahka ning moodustab efektiivse kaitsekihi ülikuivale, lõhenevale, karedale ja sügelevale nahale.

Salv on ideaalne kuivadele küünarnukkidele, põlvedele ja kandadele.  Salv parandab imekiiresti kannalõhed ja käte kuiva, lõhenenud naha. Kannalõhede korral eemalda kuivadelt kandadelt liivapaberiraspliga kuiv nahk, pese jalad ja määri rikkalikult salvi peale. Suurema efekti annab puuvillaste kinnaste või sokkide kandmine peale salvi kasutamist. Võimalusel võiks need ööseks jalga või kätte jätta.

4 laos

 

Kirjeldus

Kasutamine: masseeri kuivadele, karedatele ja lõhenenud nahapiirkondadele. Tarvita salvi öösel atoopilise dermatiidi ja psoriaasi korral ülikuivadel piirkondadel hea toiteefekti saamiseks. Salv on ideaalne kuivadele küünarnukkidele, põlvedele ja kandadele. Võimalik on nahapunetuse tekkimine, mis kaob iseenesest.

Salv parandab imekiiresti kannalõhed ja käte kuiva, lõhenenud naha. Kannalõhede korral eemalda liivapaberiraspliga kuiv nahk, pese jalad ja määri rikkalikult salvi peale. Suurema efekti annab puuvillaste kinnaste või sokkide kandmine peale salvi kasutamist. Võimalusel võiks need ööseks jalga või kätte jätta.

Koostis: kanepiseemneõli 50%, sheavõi, tsetüülalkohol, glütserüülstearaat, iisopi õli, kuslapuu ekstrakt, Jaapani kuslapuu ekstrakt. Salv ei sisalda vett, sünteetilisi värvaineid, vaseliini, mineraalõli või säilitusaineid.

CPK Bio – Puhta loodustoote sertifikaat

Kanepiseemneõli mõju nahale

Kanepiseemneõli on väärtuslik omega 6 ja 3 rasvhapete, fütosteroolide, vitamiinide, klorofülli ja haruldase omega 6 gammalinoleenhappe allikas – ülikõrge rasvhapete sisaldus mõjub soodsalt nahale ning leevendab allergilisi reaktsioone.
Kanepiõli on nahka rahustava ja taastava toimega, asendamatud rasvhapped tõstavad naha elastsust ning aitavad säilitada niiskust, mida kaotame päikese, kuiva õhu ning pesemisvahendite mõjul. Kanepiseemneõliga nahahooldusvahendid sobivad ideaalselt lastele, õrna ja tundliku ning probleemse nahaga inimestele. Kanepiseemneõli toimib ka UV-kaitsena – kanepiseemneõli päikesekaitsetegur (SPF) on 6.