Punase Ristiku Õied 25g BIO

4.20

Ökoloogilised punase ristiku õied.

Koostisosad   Punase ristiku õied* 100% (*sertifitseeritud orgaaniline koostisosa)

Kirjeldus:  Rahvameditsiinis on aasristikut kasutatud lastel sügava köha ja hingelduse korral, aga ka igasuguste hingamisteede vaevuste puhul (eriti koos aed-liivateega). On abiks ka bronhiidi ja bronhiaalastma korral.
Menopausi sümptomid: aasristikust on abi menopausisümptomite leevendamisel, sest aasristik on taimne östrogeen. Peavalu, unetus, öised higistamised, kuumahood on just seotud östrogeeni taseme langemisega.

Valmistamine: Üks teelusikatäis klaasile keevale veele ja lase kaane all tõmmata umbes 10-15 minutit. Joo 1-2 korda päevas.

Säilitamine:Hoida kuivas kohas

4 laos

 

Kirjeldus

Päritolumaa: Poola
Tootja: Dary Natury, Poola

Mahetoote märgistus PL-EKO-01. Toodetud EL põllumajanduses.

Aasristikut võetakse mürgistuste vastu ja ta on oluline ravim nahaprobleemide korral: akne, paised, ekseem, psoriaas.
Aasristiku ürt sisaldab: flavonoide, kumariini, fenoolhapet, karotiini, C- ja E-vitamiini, parkained, sütosteroole.
Ravieesmärgil kasutatakse lehti ning õisi, mida kogutakse õitsemise ajal.

Põhitoimed:
* spasmidevastane
* verdpuhastav
* rögalahtistav
* taimne östrogeen
* oletatav vähivastane toime
* kerge lahtisti

Aitab kõige paremini mürke väljutada juhtudel, kui naha ja näärmete probleemid on seotud kroonilise kõhukinnisusega.
Ohutu lastele nahahädade või valusat kurku põhjustavate turses lümfisõlmede korral. Aasristik toimib kõige paremini kui alustada väikeste kogustega ja suurendada neid aegamööda.
Ravimtaime toime vähivastases võitluses ei ole tõestatud, kuid ta võime lümfisüsteemi puhastumist stimuleerida viitab sellele, et tal võiks olla abistav mõju koos taimedega.
Aasristik toimib hästi koos hariliku saialillega (nt leevendades paistes ja valulikke rindu), kuid kontsentreeritud ekstrakti ei tohiks raseduse ja rinnaga toitmise ajal kasutada.

Rahvameditsiinis on aasristikut kasutatud lastel sügava köha ja hingelduse korral, aga ka igasuguste hingamisteede vaevuste puhul (eriti koos aed-liivateega). On abiks ka bronhiidi ja bronhiaalastma korral.
Menopausi sümptomid: aasristikust on abi menopausisümptomite leevendamisel, sest aasristik on taimne östrogeen. Peavalu, unetus, öised higistamised, kuumahood on just seotud östrogeeni taseme langemisega.
Kehvveresus: vala 3 tl aasristiku peenestatud õitele1 klaas kuuma vett, lase tund aega seista suletud nõus ning kurna. Joo veerand klaasi kolm korda päevas enne sööki.
Söögiisu langus: vala 1 tl aasristiku õitele klaas kuuma vett, lase 5 minutit tõmmata, kurna. Võta 1 spl neli korda päevas.

INGREDIENTS
Red clover flower* 100% (*certified organic ingredient)

DESCRIPTION
Clover flower used to be used for many internal and external diseases. Currently, clover flower is most often included in teas drunk to preserve youth.

METHOD OF PREPARATION
Pour one teaspoon with a glass of boiling water and leave it under cover to infuse for about 10 – 15 minutes. Drink 1 – 2 times a day.

RECOMMENDED STORAGE CONDITIONS
Store in a dry place