Antibakteriaalne Suuvee Kontsentraat 30ml

15.15

ORCANN is 100% on naturaalne suuvee kontsentraat. See sisaldab 60% kanepist pärit aineid ja muid taimeekstrakte ning õlisid parima suuhügieeni tagamiseks. Suuvesi värskendab hingeõhku ja regulaarsel kasutamisel vähendab efektiivselt halba hingeõhku. Pakendis olevast kontsentraadist saab valmistada kuni 3 liitrit suuvett.

NB! Toimib nagu suuõõne seerum. Suuõõne infektsiooni või herpesevillide puhul võib kontsentraati või suuvett kanda vatitikuga või tilgutada otse probleemsele kohale. Väga efektiivne.

Toimeained:

Kanepiseemne ekstrakt – „Roheline Kuld“ on imetlusväärsete omadustega. Põletikuvastane ja tervenemisprotsessi kiirendav  toime.

Salveiõli – sisaldab eeterlikke õlisid (tujoon, tsineool, kamper, borneool, salviool). See sisaldab ka tanniine, saponniine, resiine, B-grupi vitamiine ja P vitamiini. Salvei kasutamine on laialt levinud tänu selle põletikuvastasele toimele. Leevendab gingiviiti ja on desinfitseeriva toimega. Samuti aitab pärssida halva hingeõhu teket.

Steevia ekstrakt – tugevdab igemeid ja kaitseb hambaemaili kaariese eest. Antibakteriaalne ja antiviiruslik toime.

Bergamotiõli – bergamott on apelsini ja sidruni ristamise teel saadud vili. Antiseptik ja toimib kui suuvee säilitusaine.

Piparmündiõli – mündilehed sisaldavad eeterlikku õli, mille peamised komponendid on mentool ja mentoon. Eeterlikul õlil on antiseptilised ja põletikuvastased omadused. Leevendab hambavalu ja on rahustava jahutava toimega.

5 laos

 

Kirjeldus

Suuvesi? | Mina eelistan looduslikku!

Õige suuvee valik on määrava tähtsusega. Mõned suuveed sisaldavad kemikaale mis reageerivad toiduga ja võivad hammaste värvi muuta. Õige toote valikule tuleb suurt tähelepanu pöörata neil, kellel esineb igemeveritsus kuna sobimatu toode võib viia tõsiste probleemide tekkimiseni.

Nagu eelistatakse looduslikke hambapastasid nii võiks eelistada ka looduslikku  suuvett. Veendu, et kasutad hammaste hoolduses vaid parimaid tooteid. Naturaalsed suuveed ei sisalda keemilisi sulfaate, värv- ega aroomaineid. Eeterlikud õlid, taimeekstraktid ja muud looduslikud koostisosad pakuvad hammastele parimat hooldust. Suuvee regulaarne kasutamine tugevdab hambaid, kaitseb neid kaariese eest, tapab baktereid ja värskendab hingeõhku. Suuvesi suudab tungida kõikidesse varjatud nurkadesse, kuhu hambahari ei ulatu.

ORCANN is 100% on naturaalne kontsentreeritud suuvesi. See sisaldab 60% kanepist pärit aineid ja muid taimeekstrakte ning õlisid parima suuhügieeni tagamiseks. Suuvesi värskendab hingeõhku ja regulaarsel kasutamisel vähendab efektiivselt halba hingeõhku. Pakendis olevast kontsentraadist saab valmistada kuni 3 liitrit suuvett. Väiksema suuõõne infektsiooni puhul võib suuvett kanda vatitikuga otse probleemsele kohale.

Mis peitub selles pudelikeses?

Kanepiseemne ekstrakt – „Roheline Kuld“ on imetlusväärsete omadustega. Sel on põletikuvastane ja tervenemisprotsessi kiirendav  toime.

Salveiõli – sisaldab eeterlikke õlisid (tujoon, tsineool, kamper, borneool, salviool). See sisaldab ka tanniine, saponniine, resiine, B-grupi vitamiine ja P vitamiini. Salvei kasutamine on laialt levinud tänu selle põletikuvastasele toimele. Leevendab gingiviiti ja on desinfitseeriva toimega. Samuti aitab see pärssida halva hingeõhu teket.

Steevia ekstrakt – tugevdab igemeid ja kaitseb hambaemaili kaariese eest. Sel Lõuna-Ameerikast pärineval taimel on antibakteriaalne ja antiviiruslik toime.

Bergamotiõli – bergamott on apelisini ja sidruni ristamise teel saadud vili. See on antiseptik ja toimib kui suuvee säilitusaine.

Piparmündiõli – mündilehed sisaldavad eeterlikku õli, mille peamised komponendid on mentool ja mentoon. Eeterlikul õlil on antiseptilised ja põletikuvastased omadused. See leevendab hambavalu ja on rahustava jahutava toimega.

Vihje: Avasta meie bestseller DENTACANN – 100% looduslik hambapasta mis koosneb kanepiekstraktist, aktiivsöest ja Kalident mineraalist.

Active substances:
• Hemp Seed Extract
• Bergamot Orange Oil
• Peppermint Oil
• Sage Oil
• Sweet Leaf Extract

Antiseptic and anti-inflammatory
Disinfection
Relieving and soothing

Concentrated mouthwash with hemp seed extract for daily care of the oral cavity contains 100% natural ingredients.
ORCANN helps to maintain healthy gums and freshens and scents the breath. If used regularly, the mouthwash refreshes
the gums and reduces their excessive sensitivity and potential marks from (for example) the braces and dental prosthetics.
Mouthwash is perfect for the daily care of the oral cavity complements regular dental care.
Oral water Orcann with a unique combination of herbal extracts provides superior care in oral hygiene. Mouthwash freshens
up the breath immediately. If used regularly, the mouthwash effectively avoids also any smells from the mouth. Orcann is
a product that can be used in both the diluted and full concentration. From the bottle can be prepared up to 3l of mouthwash.
Concentrated product can be applied with a damp cotton swab or pad directly on the problematic spot. For the best results
it is appropriate not to eat or drink immediately after application.
Application: recommended dilution for the preparation of mouthwash: put approximately 10 drops into 0.5 dl of lukewarm
water, stir it and rinse the mouth. In the undiluted form use a moistened swab / cotton pad to apply directly on the sore spot.

INGREDIENTS (INCI): Cannabis Sativa Seed Extract, Alcohol Denat., Aqua/Water, Mentha Piperita Oil, Citrus Bergamia Peel Oil Expressed, Salvia Officinalis Oil, Stevia Rebaudiana Extract, Linalool, D-Limonene. Cannabis Sativa Seed Extract, Alcohol Denat., Aqua/Water, Mentha Piperita Oil, Citrus Bergamia Peel Oil Expressed, Salvia Officinalis Oil, Stevia Rebaudiana Extract, Linalool, D-Limonene.