LiQuido DUO FORTE Täišampoon+Seerum 200ml

7.90

LiQuido DUO FORTE – topelttõrje täide ja tingude vastu šampoon 200ml ja juukseseerum 125ml

LiQuido DUO FORTE esindab topelttõrjet täide ja tingude vastu šampooni ja juukseseerumi näol. Korduval kasutamisel on usaldusväärne tõhusus tagatud. Enne LiQuido DUO FORTE šampooni kasutamist kandke juustele LiQuido DUO FORTE seerumi vastavalt soovitatud kasutusviisile. LiQuido DUO FORTE põhineb õlidel ja taimsetel eeterlikel õlidel, see on õrn ja hästi talutav ka tundlikule nahale. See ei ärrita nahka, ei sisalda parfüümi ja sobib ka väikelastele (alates 3 aastastele) või allergikutele. Šampoon sisaldab toimeainena spetsiaalset dimetikoonõli ja eeterlike õlide segu. Need ained loovad ebasoodsad tingimused täide ellujäämiseks, kasvuks ja paljunemiseks. Jätkub kuni 12 kasutuskorraks. Täide suurenenud esinemise perioodil sobib šampoon ka tavakasutuseks, kuna tootes sisalduvad looduslikud koostisained peletavad täid.

Järgige toote pakendil olevaid juhiseid.

Pakend LiQuido DUO FORTE sisaldab peatäide tõrje šampoon sisaldab:

  • šampoon 200 ml
  • seerum 125 ml
  • spetsiaalne täikamm
  • kilemüts

Kasuta suurendusklaasi täide ja tingude kontrollimise hõlbustamiseks.

Lisainfo: Toode LiQuido DUO FORTE peatäide šampoon 200 ml + seerum on registreeritud meditsiiniseadmena.

Annustamine ja kasutusviis

  1. Kanna piisav kogus seerumit märgadele juustele, lase mõjuda vähemalt 5 minutit (aega võib pikendada kuni 30 minutini) soovitavalt kilemütsi mähisena, seejärel pese juuksed põhjalikult veega ja seejärel pese juukseid tavalise šampooniga.
  2. Järgmisena kanna märgadele juustele 10-15 ml Liquido Duo šampooni ja masseeri see õrnalt juustesse kuni vahuni. Laske mõjuda 5-10 minutit ja seejärel loputage hoolikalt veega.
  3. Soovitav on lasta juustel ise kuivada (muidu efektiivsus väheneb).
  4. Kasutage kaasasolevat kammi, et kammida välja täid ja tingud.

Korrake protseduuri eelistatavalt 3 korda 5-7 päeva jooksul.

 

2 laos

 

Kirjeldus

Meditsiiniline seade.

Annustamine ja kasutusviis

Kanna piisav kogus seerumit märgadele juustele, lase mõjuda vähemalt 5 minutit (aega võib pikendada kuni 30 minutini) soovitavalt korgiga mähisena, seejärel loputa juuksed põhjalikult veega ja seejärel pese juukseid tavalise šampooniga. Järgmisena kanna märgadele juustele 10-15 ml Liquido Duo šampooni ja masseeri see õrnalt juustesse kuni vahuni. Laske mõjuda 5-10 minutit ja seejärel loputage hoolikalt veega. Soovitav on lasta juustel ise kuivada (muidu efektiivsus väheneb).

Kasutage kaasasolevat kammi, et kammida välja täid ja täid. Korrake seda protseduuri eelistatavalt 3 korda 5-7 päeva jooksul.

Koostisained

Seerum sisaldab vett, dimetikooni, trietanoamiini, glütseriini, alküül/akrülaadi ristpolümeeri, bensüülalkoholi, metüülkloroisotiasolinooni, metüülisotiasolinooni.

Šampoon sisaldab Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Polyacrylate 13/Polyisobutene/Polysorbate 20, Dimethicone, Polysorbate 60, Propylenglycol, Sodium Laureth Sulfate, Eucalyptus Globulus Oil, Methyl Alcohol/ Methylothiazolinor, Majhyl Alcohol/ Methylothiazolon/ Leuca Alternifolia leheõli, Mentha Piperita Õli, Lavandula Angustifolia õli, Pelargonium Graveolensi õli, Salvia Officinalis Oil.

Märkus

Ainult välispidiseks kasutamiseks. Hoidke suhu saatumisest. Ärge suitsetage LiQuido DUO FORTE šampooni ja seerumi kasutamise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Sobib lastele alates 3 eluaastast. Ärge kasutage, kui olete mõne koostisosa suhtes ülitundlik. Mitte kanda kahjustatud nahale. Neid võivad kasutada rasedad ja imetavad naised.