Külmkuivatatud Maasikad Tumedas Belgia Šokolaadis 80g

Parim enne: 01.03.2025

9.50

Lõpuks ometi midagi absoluutsetele gurmaanidele!

Elegantses pakendis tippkvaliteediga Brix šokolaadid – ‘Grown for Flavour’ on garanteeritud nauding teile või teile erakordsele inimesele. Tootmiseks kasutatakse ainult kõrgeima kvaliteediga toorainet ilma säilitusainete ja gluteenita.

Kõrgeima kvaliteediga maasikad on kasvanud äärmiselt viljakal pinnasel. Maitset ja aroomi suurendab küpsemisperioodi päikeseliste päevade suur arv, aga ka ideaalsel küpsusajal koristamine. Need soodsad looduslikud näitajad on puuvilja täiusliku maitseharmoonia tagatis.

Traditsiooniline Belgia kõige maitsvama Callebaut šokolaadi valmistamise meetod koos ideaalselt küpsete ja õrnalt töödeldud puuviljadega annab ainulaadse maitse ja erakordse kvaliteedi, mis rahuldab ka kõige nõudlikumaid gurmaane.

Krõmpsuvate maasikate ja maitsva tumeda šokolaadi kontrast on ideaalne kooslus. Käsitsi valmistatud šokolaadid on veelgi intensiivsemaks nautimiseks kaetud külmkuivatatud puuviljatolmuga.

Krõmpsuv külmkuivatatud puuvili Belgia šokolaadis on kasvatatud on toodetud vastavalt HCCP, ISO 9001:2008, HRH standardile.

Koostis: tume šokolaad min 87% (kakaomass, suhkur, kakaovõi, emulgaator sojaletsitiin, looduslik vanilli aroom. Kakao kuivained: min 70%), külmkuivatatud maasikad min. 10%. Võib sisaldada piima ja pähklite jälgi.

3 laos