Koriandri Pulber 30g

3.00

Koriandri pulber aitab kontrollida veresuhkrut, väljutada kehast raskemetalle ning võidelda bakterite vastu. Uuringud on näidanud, et koriander aitab diabeetikuid, kuna see toetab insuliini eritumist ning alandab veresuhkru taset. Sellel on väga tugev mürke eemaldav toime, aidates isegi elavhõbedat turvaliselt kehast välja viia. Koriander sisaldab dodetseeni, mis on teadusuuringute põhjal salmonellast põhjustatud toidumürgituse vastu tõhusam kui antibiootikumid. See maitsetaim aitab tasakaalustada hormoonidest põhjustatud meeleolukõikumisi, leevendada põie infektsioone, maksa- ja seedimisprobleeme.

Koriander on parim looduslik vahend raskemetallidest vabanemiseks. Keskkonnast, toidust, vaktsiinidest ja amalgaamplommidest pärit raskemetallid põhjustavad kehas tigedat hävitustööd, tekitades depressiooni, kilpnäärmeprobleeme, vähki ja paljusid muid autoimmuun- ja neurodegeneratiivseid haigusi. Koriander suudab nende toksiliste metallide sidet kudedega lõdvendada ja neid verest, kudedest ja kesknärvisüsteemist välja tuua.

 

3 laos

 

Kirjeldus

Lisage koriandrit salatitesse, smuutidesse, lihatoitudele ja aedviljaroogadele. Koriander annab meeldiva maitse leibadele ja muudele küpsetistele.

Mahekoriander on kasvatatud Poolas.

Tootja: Dary Natury, Poola