Allahindlus
 

Kookose-Ananassi Kanepi Toorproteiin 125g

Parim enne: 30.06.2024

Original price was: 7.30€.Current price is: 3.75€.

Kanepiproteiin kookose ja ananassiga
Kanepiproteiin kookose ja ananassiga on 45% kõrge kvaliteediga taimne valk, mis on sageli paigutatud supertoidu kategooriasse.

Kanepiproteiin – toiteväärtus
Kanepiproteiin on taimemaailmas üsna erakordne, kuna sisaldab kõiki 23 looduses vabalt esinevat aminohapet, sealhulgas 8 asendamatut, mida meie keha ise toota ei suuda. Samuti sisaldab see tasakaalustatud koguses oomega 3, 6 ja 9 rasvhappeid, millest näiteks linoolhapped on hädas elektriimpulsside vahetamiseks hädavajalikud.

Kanepivalku saadakse Cannabis Sativa taimede kanepiseemnete pulbristamise teel. Kanep on suurepärane kvaliteetse valgu allikas, mida hindavad enim veganid, sportlased ja treenimisele keskendunud inimesed. Kanepivalgud sobivad kõigile. Kanepiproteiin on ideaalne lisand kõigile, kes soovivad kvaliteetset toitumist lihaste kasvatamiseks ja taastumiseks ning kogu organismi tugevdamiseks, sest kanepiproteiin mõjutab lihaste ja liigeste tegevust. See on rikkalik kiudainete allikas – sisaldab kuni 20%. Kanep loob organismis leeliselise keskkonna, aitab organismist detokseerida, väljutades kehast mürgiseid toksiine ja raskmetalle. Regulaarne tarbimine parandab südametegevust ja vereringet. Sellel on positiivne mõju kolesteroolitasemele. See on looduslik A-, B1-, B2-, B3-, B6-, C-, D- ja E-vitamiini allikas ning sisaldab suures koguses antioksüdante, kaltsiumi, magneesiumi, tsinki ja rauda.

Kanepivalgul ei ole psühhoaktiivset toimet

Kanepivalgu funktsioon:
Eesmärk: suurendada energiataset, lihaste mahtu ja jõudu, taastuda, detoksikatsiooni, toitumist, dieeti.

1 portsjon kanepiproteiini = 15g (peaaegu täis mõõtklaas)
1 pakend sisaldab umbes 8 portsjonit. Soovitatav päevane tarbimine on 15 g.

Praktiline kasutamine: Sega või loksuta šeikeris piima või leige veega. Lisa müslile, kaerahelbedele, kokteilidele või jogurtitele.
Nipp: sega kokku banaani ja kookos/mandli/kaerapiimaga

Soovituslik parim enne: 31.06.2024

2 laos

 

Kirjeldus

Mildly ground high-quality hemp protein with coconut and pineapple flavor.

Hemp protein with coconut and pineapple

Hemp protein with coconut and pineapple is a 45% high-quality plant protein often placed in the superfood category.

Hemp protein – nutritional values

Hemp protein is quite extraordinary in the plant world because it contains all 23 amino acids occurring freely in nature, including 8 essential ones which our body cannot produce by itself. It contains also balanced amounts of omega 3,6 and 9 fatty acids, from which for example linoleic acids are essential for the exchange of electric impulses in issues.

Hemp protein is obtained by pulverizing hemp seeds from Cannabis Sativa plants. Hemp is a great source of high-quality protein, what will be appreciated mostly by vegans, sportsmen, and people focused on exercising. Hemp proteins are suitable for anybody. Hemp protein is an ideal supplement for everybody who wants high-quality nutrition in order to gain and regenerate muscles and strengthen the whole organism because hemp protein affects the activity of muscles and joints. It is a rich source of fiber – contains up to 20%. Hemp creates an alkaline environment in the body, helps to detox the body by excreting poisonous toxins and heavy metals out of the body. Regular intake improves heart activity and blood circulation. It has a positive influence on cholesterol levels. It is a natural source of vitamins A, B1, B2, B3, B6, C, D and E and contains high levels of antioxidants, calcium, magnesium, zinc, and iron.

Hemp protein has no psychoactive effects

Hemp protein function:

Aim: Increase energy level, muscle volume, and strength, regeneration, detoxing, nutrition, diet.

1 portionof hemp protein  = 15g (almost full measuring glass)
1 package contains about 8 portions. Recommended daily use is 15g.

Practical use: Mix or shake in a shaker with milk or lukewarm water. Add to müsli, oatmeals, cocktails or yogurts.
Tip: mix together with banana and coconut/almond/oat milk