Meeste Vägi Kanepi-Kuradisarve Tee 50g

7.60

Kanepitee Men Power kannab endas kanepi ja tribulus terrestrise ehk hariliku kuradisarve mõjujõudu. See sisaldab väärtuslikke kannabinoide, peamiselt CBD-d – kannabidiooli. Selles sisalduv kanepiseemned ühtlustavad keha loomulikke protsesse ja toetavad seega selle loomulikku kaitsevõimet ning omavad kasulikku mõju südamele. Kanepi ja tribuluse segul on lõõgastav toime. Tribulus tugevdab suguelundite tööd ja aitab kaasa kuseteede normaalsele talitlusele. Edendab suu ja igemete tervist ning normaalset nahaseisundit.

Kanepitee üldised omadused ja toime

Seda kanepiteed hindavad eriti mehed. Lisaks kanepile sisaldab see ka tribulus terrestrist, mida seostatakse kõige sagedamini meeste testosterooni taseme tõusuga. Kanepi tee Men Power sisaldab 640 mg CBD-d, umbes 16 tassi.

Kuidas Men Powerit doseerida

Kanepitee Men Power soovitatav annus on 2 tassi teed, umbes 600 ml päevas. Parima efekti saavutamiseks joo 1-2 tundi enne magamaminekut. Segu valmistatakse tõmmisena – st 1 spl segu valatakse 3 dl keedetud veega ja lastakse tõmmata 3-5 minutit. Seejärel kurna ja tarbi. Maksimaalse efektiivsuse saavutamiseks lisage segule näputäis võid või kookosõli.

3 laos

 

Kirjeldus

Kanepi tee Men Power

Kanepitee võimalikud kõrvalmõjud 

Kuigi CBD kõrvalmõjud on olematud, on oluline alustada tee tarbimist järk-järgult. Kuid selles sisalduvat Tribulust ei soovitata tarbida lastel, rasedatel ja imetavatel naistel, neeru- ja maksahaigustega inimestele ning tõestatud gluteenitalumatusega inimestel.

Koostis: 50% orgaaniline kanep (lehed, pungad, seemned 10%) – sertifitseeritud tehnilise kanepi sort, 50% Tribulus Terrestris.
Kaal: 50 g
THC sisaldus: vähem kui ööpäevane võrdlusannus.
Teiste kannabinoidide ja terpeenide sisaldus on olenevalt kasutatud kanepipartiist erinev.