HemoSTOP Geel Hemorroididele MAX 75ml

4.50

HemoStop Gel Max Da Vinci Academia on hemorroidide kõrvaldamise preparaat. 12 taimeekstrakti sisaldav preparaat. Pärakusse kandes loob see niisutava, pehmendava, rahustava, taastava, jahutava ja puhastava hüdrogeelikihi. Hüdrogeelikiht loob pärakule soodsad tingimused looduslike regeneratiivsete ja põletikuvastaste mehhanismide aktiveerimiseks.

Preparaat sisaldab 12 taimeekstrakti: tammekoor, boswellia, naistepuna, safloor, saialilleõis, raudrohi õis, kannikeseõis, jahubanaanileht, malvaõis, leedriõis, korteõis, aaloeleht.

Näidustused: HemoStop Gel Max on mõeldud pärakusse ja päraku ümbrusesse kandmiseks: pärasoole limaskesta häirete korral, mis on seotud hemorroidide tekkega, päraku sügeluse, kipituse ja põletusega, kui limaskesta ja päraku ümbrusega. Ärritunud ja lõhenenud anus.

Kasutage 2-3 korda päevas, kandke kahjustatud pärakule sobiv kogus geeli. Soovitatav manustamisaeg on 5-10 päeva, kandke puhtale pärakule. Preparaat on piisav vähemalt 60 kasutuskorraks.

4 laos

Tootekood: SY976 Kategooriad: , Sildid: ,
 

Kirjeldus

HEMOSTOP® GEL MAX on õrn, ei jäta plekke ega ärrita. Mitte kanda vigastatud nahale. Toode sobib ka rasedatele ja imetavatele naistele.

Koostis HemoStop Gel Max Da Vinci Academia 75 ml Aqua, Quercus Robur ekstrakt, Hypericum Perfora-tum ekstrakt, Euphrasia Rostkoviana ekstrakt, Calendula Offi cinalis ekstrakt, Achillea Millefolium ekstrakt, Viola Odorata ekstrakt, Plantago Lanceolata Nigra ekstrakt, Malva, Sambuitiana ekstrakt, Malva Arvense ekstrakt, Vitis Vinifera õli, Butyrospermum Parkii, kaprülüülglükool/fenoksüetanool/heksüülglükool, propüleenglükool, karbomeer, polüsorbaat 20, Boswellia Serrata ekstrakt, naatriumhüdroksiid, aloe vera lee.

Hoiatus Lugege kasutusjuhend hoolikalt läbi! Ärge kasutage, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline. Mitte kanda vigastatud nahale. Võimalik lühiajaline nõelamine on võimalik loomulik reaktsioon tootele, mitte soovimatu sümptom. Ärge kasutage pärast kõlblikkusaja lõppu. Tarbida 6 kuu jooksul pärast esmast avamist. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

HemoStop Gel Max 75 ml pakend, millest piisab vähemalt 60 kasutuskorraks

Hemostop gel MAX is intended for use on the rectum and surrounding rectum the product is gentle, does not stain and does not irritate.