Cholestmizin FORTE 100tabl

14.20

Kirjeldus

CannamediQ® Cholestmizin Forte on terviklik toode, mis on loodud vere kolesteroolitaseme optimeerimiseks ja südame-veresoonkonna süsteemi kaitsmiseks. Selle uuenduslik koostis, mis põhineb kanepil, monakoliinil, taimsetel steroolidel ja ekstraktidel, tagab maksimaalse efektiivsuse ja kasutamise ohutuse ilma kõrvalmõjudeta.

Cholestmizin Forte sisaldab maksimaalses koguses monakoliini, punase fermenteeritud riisi ekstrakti, taimseid steroole ja ekstrakte, samuti ainulaadset kanepiseemneekstrakti koostisainet, mis aitab säilitada õiget südametegevust.

Tänu Cholestmizin Fortes sisalduvatele taimsetele steroolidele, monakoliinile ning mõruapelsini, rohelise tee ja maarjaohaka ekstraktidele piirab see soodsalt kolesterooli imendumist, reguleerib HDL-i (nn hea kolesterooli) ja LDL-i suhet. (nn “halb” kolesterool) kolesterool ning optimeerib vere triglütseriidide taset. Roheline tee reguleerib soodsalt ka kogu kardiovaskulaarsüsteemi1 seisundit ning avaldab positiivset mõju südamele, veresoontele ja vererõhule.1 Tänu selle antioksüdantsele toimele takistab rakkude enneaegset vananemist.

Cholestmizin Forte on lisaks rikastatud maarjaohakaga, mis tagab maksarakkude kaitse ja taastumise isegi maksa oksüdeerivate ja seeläbi maksarakke koormavate ainete võtmisel.

.

 

3 laos