CannamediQ Neuroregen 30tbl

Parim enne: 17.10.2026

6.10

Preparaat sisaldab kanepit (Cannabis Sativa), L-trüptofaani, palderjani, sidrunheina ja sasi-vesikaak (Bacopa monnieri) e. vesi iisopit, mis reguleerivad närvisüsteemi probleeme 3-suunaliselt. Palderjan ja sidrunhein loovad mentaalse heaolutunde ning sügava une, vesi iisop vähendab stressi ja ärrituvust, aitab parandada aju vereringet, vähendades peavärina hoogusid.

Annustamine: 1-2tbl päevas

 

6 laos

 

Kirjeldus

1 tbl sisaldab                      1 tbl          2 tbl          % RHP*

L-trüptofaan                            125mg       250mg             **

Palderjanijuur                         100mg       200mg            **

Melissi  kuivekstrakt               75mg        150mg             **

Vesi iisopi kuivekstrakt          60mg       120mg              **

Kanepiseemneekstrakt           40mg        80mg              **

*  RHP – sisaldus ühiku kohta

** Pole määratud

Sasi-vesikaak (Bacopa monnieri) on taimeliik teeleheliste sugukonnast. Taime kasutatakse India traditsioonilises meditsiinis ajurveedas.

Indias kasutatakse sasi-vesikaagi lehtedest valmistatud preparaate (sanskritis Brahmi) kognitiivsete võimete, mälu ja õppimise parandamiseks, valuvaigistina, epilepsia korral. Teda kasutatakse ajurveedas astma, bronhiidi, düspepsia, kuseteede haiguste jmt haiguslike seisundite korral, kaärevuse, ängi ja depressiooni korral.

Sasi-vesikaak võib toimeid avaldada, kliinilist tõendusmaterjali napib, ka lapseea aktiivsus-ja tähelepanuhäire korral.

Taimeekstraktide toimeid on uuritud närilistel ja rakukultuurides alljärgnevalt: antikonvulsant, antidepressant, valu vaigistav, põletiku-, mikroobide- ja haavanditevastane /Helicobacter Pylori ja kasvajavastane, anksiolüütiline, hepatoprotektiivne, immunostimuleeriv jm.

Hiirtel on ravi esile kutsunud ajutisespermatogeneesi ja viljakuse supressiooni, alandas spermatosoidide liikuvust, elujõulisust, morfoloogiat ja arvukust.

Vastunäidustused

Sasi-vesikaaki ja sellest valmistatud preparaate tuleks inimestel kasutada ettevaatlikult kui neil esineb ülitundlikkus taimes sisalduvate ühendite vastu. Sasi-vesikaak võib negatiivselt toimida tsütokroom P450 ensüümidesse,  tõsta kilpnäärmehormoonide  taset.

Allikas: https://et.wikipedia.org/wiki/Sasi-vesikaak

Tootja: Simply You Pharmaceuticals

Preparation with hemp, L-tryptophan, valerian, lemon balm and bacopa modulating nerve problems in 3 directions. Valerian and lemon balm ensure mental well-being and quality sleep, bacopa reduces stress and promotes blood circulation to the brain, reducing fits of head shaking.