Acai-Banaani Latte 150g BIO

6.90

Acai marja ja kooksopiima unikaalne kombinatsioon loob vaimustavalt  puuviljase, kreemja, naturaalselt  magusa, samas õrnalt hapuka joogi, millesse hetkega armud.

Kofeiinivaba jook annab energiat  kogu päevaks. Sel oivalisel joogil on palju tervisele kasulikke omadusi. Acai mari on üks  tervislikematest marjadest kogu maailmas. Stimuleerib immuunsust, annab head energiat ja on antioksüdantide rikas. Aitab alla suruda ja eemaldada rakkude oksüdatiivset kahjustust. Parandab tunnetuslikke funktsioone, hoiab seedesüsteemi puhta ja töökorras.

Soovituslik parim enne 31.12.2023

 

Valmistamine: Sõltuvalt tiheduse ja maitse tugevuse soovist sega 2-3spl (20-25g) segu 150ml veega (30-35°C). Joo soojalt või külmalt.

8 laos

 

Kirjeldus

Koostis: ökoloogiline banaani pulber 50%, ökoloogiline kookospiima pulber (ökoloogilise kookospähkli viljaliha ekstrakt, ökoloogiline maltotekstriin), ökoloogiline acai pulber 8%, ökoloogiline kookossuhkur, ökoloogiline laimimahl.

Allergeenid: Võib sisaldada pähklite osakesi.

Tootja: Health Link s.r.o., Tšehhi

Kofeiinivaba jook annab energiat  kogu päevaks.

Sel oivalisel joogil on palju tervisele kasulikke omadusi. Acai mari on üks  tervislikeimatest marjadest kogu   maailmas. Stimuleerib immuunsust, annab head energiat, on antioksüdantide rikas ja tervislik mari. Aitab alla suruda ja eemaldada rakkude oksüdatiivset kahjustust. Parandab tunnetuslikke funktsioone, hoiab seedesüsteemi puhta ja töökorras.