Maarjaohaka Jahvatatud Seemned 250g

5.50

Mõjub hästi viiruslikust hepatiidist, alkoholi liigtarvitamisest, maksatsirroosist tingitud maksapõletiku korral. Kasutatakse  põrna-, kilpnäärme- ja verehaiguste, soolade ladestumise, veenilaiendite, tursete, vesitõve, hemorroidide, rasvumise, radikuliidi, liigesevalude ja allergiliste nähtuste puhul. Abi on ka mitmesuguste nahahaiguste puhul.

1spl 1 klaasile keevale veele.10-15min tõmmata lasta ja juua. Võib lisada salatile, võileibadele, supile ja köögiviljale.

2 laos

 

Kirjeldus

Toiteväärtus 100g kohta: energia 1236 kJ/ 297 kcal, rasva 11,0g, sh küllastunud rasvhappeid 0,0g, süsivesikuid 5,1g, sh suhkur 3,4g, valku 34,0g, soola <0,1g.

Soodustab tõhusalt maksa taastumist ja maksa innervatsiooni. Innervatsioon on mistahes organi või koe varustamine närviimpulssidega närvirakkude ja närvikiudude kaudu, tagades nende ühenduse kesknärvisüsteemiga.

Lisaks aitab maarjaohakas maksa tervendada kollatõve puhul, ravimitest või mürkidest tekkinud kahjustuste puhul (ka radiatsioonist tingitud kahjustused).

Maks on kõige suurem seedenääre ja organismi kõige suurem siseorgan kaaluga ca 1,5kg. Maksa nimetatakse organismi laboratooriumiks, kus muudetakse mürgised ühendid kahjututeks ja mis seejärel erituselundite kaudu kehast eemaldatakse. Kõigist jääkainete eemaldamises osalevatest elunditest on just maks seotud mürkainete kahjutuks tegemisega. Maks paikneb kõhuõõne paremas pooles vahelihase all.