Kõrvitsa Proteiinipulber 500g

7.90

Kõrvitsavalgupulber on tervislikum ja 100% looduslik alternatiiv populaarsetele valgulisanditele. Kõrvitsaseemnetest saadud taimne valk on ainulaadse maitse- ja toiteväärtusega.Toode sisaldab 56% valku.

2 supilusikatäit kõrvitsavalku (soovitatav portsjon) on koguni 16 g valku, mis toetab lihaste kasvu ja aitab säilitada lihasmassi. See on ideaalne lahendus sportlastele ja aktiivse elustiiliga inimestele. Kõrvitsaseemnepulbri päevane annus sisaldab palju aminohappeid ja on rikas mineraalainete poolest  (magneesium, kaalium, fosfor, tsink), on ka kiudainete allikas. Kõrvitsavalk ei sisalda gluteeni ja seda iseloomustab madal küllastunud rasvade sisaldus. See on suurepärane võimalus taimetoitlaste ja veganite igapäevast dieeti taimse valguga täiendada, alternatiiv lihale.

Kuidas kõrvitsavalku tarbida? Sobib suurepäraselt lisandiks toitvatele kokteilidele, küpsetistele, müslisse, jogurtitele, suppidele ja salatitele. Koostis: 100% kõrvitsavalk

Netokaal: 500g

Otsas!

Laost otsas

 

Kirjeldus

Pumpkin protein powder  is a healthier and 100% natural alternative to popular protein supplements.

Vegetable protein,  derived from pumpkin seeds, is a unique composition of taste and nutritional value. The product contains 56% protein.

2 tablespoons of pumpkin protein (recommended serving) is as much as 16 g of protein that  supports muscle building and maintaining muscle mass.  It is a perfect solution for athletes and people leading an active lifestyle.

A daily dose of India pumpkin seed powder contains a lot of amino acids and is rich in  minerals (magnesium, potassium, phosphorus, zinc), is also a source  of fiber.

Pumpkin protein does not contain gluten and is characterized by a low content saturated fats.

It is a great way to supplement the daily diet of vegetarians and vegans  with vegetable protein an alternative to meat.

How to consume pumpkin protein?  Perfect as an addition to nutritional cocktails, baked goods, muesli, yoghurt, soups and salads.

Ingredients: 100% pumpkin protein

Net weight: 500g