Ripsmekasvu Kiirendav Algae Fertilizer Vetika Seerum 3 ml

Parim enne: 26.01.2026

8.15

Vetikakontsentraadiga ripsmeseerum toidab ja kiirendab ripsmete ja kulmude kasvu. Regulaarse vetikaseerumi kasutamise tulemuseks on kaunilt pikad, paksud ja painduvad ripsmed, mis on tihedad ja volüümikad. Pakendis kaasa boonustooted: kollageeni joogipulber, juuksekasvu ergutav šampoon.

Algae Fertilizer seerumi ülitõhus koostis ühendab unikaalse loodusliku koostisosa, isoflavooni Genisteiini, mis vastutab ripsmete ja kulmude kasvu toetamise eest, kofeiini, kreatiini ja biotiini kasulike mõjudega. Lisaks on koostist täiendatud pantenooliga, mis tagab ripsmetele intensiivse niisutuse ning toetab nende maksimaalset tugevust ja elastsust. Seerum sobib ka kulmukarvade kasvu soodustamiseks või esiletõstmiseks, näiteks ebapiisava kasvu või pideva katkemise korral.

Millal on otstarbekas kasutada vetikaseerumit:

ripsmete ebapiisava pikkuse, tiheduse ja mahuga

halva kvaliteediga või kahjustatud ripsmete korral

pärast ripsmete püsipikendusi või liimimist

ebapiisava kulmukasvuga

Kasutamine:

Kasutades aplikaatorit, kanna seerumit üks kord päevas (optimaalselt õhtul enne magamaminekut) piki ülemist ja alumist ripsmepiiri või kulmude piirkonda, kus soovid karvakasvu soodustada. Kanna põhjalikult puhastatud näole, piisavas koguses ja võimalikult ripsmejuurtele või kulmukarvadele, kuid nii, et seerum silma ei satuks.

Optimaalse efekti saavutamiseks on vaja seerumit regulaarselt peale kanda vähemalt 3 kuud ning seejärel korrata hooldust, et säilitada maksimaalne mõju ripsmete ja kulmude pikkusele, tihedusele ja kvaliteedile.

Märkus:

Hoida kuivas ja pimedas kohas temperatuuril +15 kuni +25 °C. Ärge jätke päikesevalguse kätte ja kaitske ilmastikumõjude eest.

 

 

2 laos