Ostutingimused

Ostutingimused

Käesolevad ostutingimused kehtivad ostu-müügilepingutele (edaspidi leping), mis sõlmitakse e-poes www.eluvagi.ee kaupa telliva isiku (edaspidi Ostja) ning Eluvägi OÜ (edaspidi Müüja) vahel. Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud Ostja poolt ja tellimuse kinnitus/arve on saadetud Ostja e-meili aadressile. Ostja poolt esitatud andmed on konfidentsiaalsed ja neid ei edastata kolmandatele osapooltele (välja arvatud seaduses ettenähtud korras).

Hinnad ja tasumine

Kõikide toodete hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu.
Peale tellimuse esitamist saadetakse Ostja e-meilile tellimus-arve, mille tasub Ostja omale sobivast pangast ülekandega.

Ostlemine

Valige endale sobivad tooted välja ja lisage need ostukorvi ning vajutage nuppu “Mine kassasse”. Täitke kohustuslikud väljad ja valige transpordi- ning makseviis.

Kus meie kaupa näha saab?

Eluvagi.ee kauba näidistesaal asub Pärnus, Rüütli Ärikeskuse II korrusel ruum 214. Näidistesaal on avatud E-R 10-17. Ootame Teid tutvuma meie kaubavalikuga.

Osaleme aeg-ajalt laatadel, messidel ja muudel üritustel. Vastavat infot leiate meie facebooki profiililt.

Transport / Kauba kättesaamine

SmartPOST:
Kõik tooted on võimalik tellida läbi Smartposti.
Pakiautomaatide asukohad leiate siit.
ja info kuidas saate paki kätte siit.

Meie näidistesaalist: Tellitud kauba saab ka kätte Pärnus, Rüütli Ärikeskuse II korrusel ruum 214, E-R 10-17.

Kõik tellimused täidetakse pärast makse laekumist üldjuhul paari tööpäeva jooksul.
Kui kliendi poolt tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud, teavitame Ostjat sellest viivitamatult, anname teada uue kauba saabumise aja või tagastame soovi korral raha.
NB! Kauba kohale toimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires, kui soovite kaupa tellida väljapoole Eestit võtke meiega palun ühendust e-posti teel ja teeme Teile pakkumise.
Ostetud kaupu säilitame kuni 30 päeva, hilisemad pretensioone ei rahuldata.
Kauba tellimiseks Soome Vabariiki on võimalik kasutada Smartposti hinnaga al. 12 eur pakk.

Garantii

Kõikidele toodetele kehtib garantii seaduses ettenähtud korras. Garantiitunnistusena kehtib arve/ostutsekk.
Toodete puhul palume täpselt jälgida kaubaga kaasas olevat kasutusjuhendit ning vastavaid instruktsioone.
Garantii ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest või toote kulumisest.

Kaupade tagastamine

Kauba tagastamisõigus on 14 päeva. Kaup peab olema originaalpakendis koos originaalarvega ja kõigi markeeringutega. Kaup ei tohi olla kasutatud. Raha tagastatud kauba eest kantakse Ostja arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 7 tööpäeva jooksul peale kauba tagasi jõudmist Müüjale. Kauba saatekulud tagastamisele ei kuulu (kui tellimuse eest on ette nähtud saatmiskulu, jääb see Ostja kanda, samuti kauba tagastamisega seotud kulutused). Kui tagastamisele kuuluv kaup on halvenenud, tuleb Ostjal hüvitada asja väärtuse vähenemine.

Privaatsus

Ostlemine e-poes www.eluvagi.ee on turvaline. Pakume Teile soodsat ja mugavat ostukeskkonda ning oleme Teile usaldusväärseks partneriks. Me müüme ainult kontrollitud päritoluga sertifitseeritud kaupa ning kontrollime kõiki tooteid enne müüki panekut.

Kliendi andmete privaatsus ja turvalisus on meile oluline. Kliendi andmeid ei edastata kolmandatele osapooltele, välja arvatud tellimuse täitmiseks või kui seadus seda kohustab.

Lisainfo

Eluvägi OÜ jätab endale õiguse muuta www.eluvagi.ee sisu ning identifitseerimist, kasutamist, tehnilisi üksikasju, süsteeme, lahtiolekuaegu jms.
Lisainfo toodete, tarne, maksetingimuste või muu asja kohta võtke ühendust telefonil 53 483 678 või e-posti teel: info@eluvagi.ee

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.