Navigation
Account

Tooted puuduvad.

Pood

Mine eelmisele lehele
Kirjeldus

Toote kirjeldus

Koostis: 100% orgaaniline kakaovõi.

Kakaovõi on puhas, madalal temperatuuril eelnevalt soojendatud toorkakaoubadest pressitud helekollane söödav taimevõi. Sel on nauditavalt rikkalik tumeda shokolaadi aroom ja maitse. Kakaokaunast saadud või on stabiilne looduslikke antioksüdante sisaldav rasvaine, mille säilivusaeg on üle 3 aasta. See on üks stabiilsemaid ja kontsentreeritumaid naturaalseid võisid.

Kakaovõid kasutatakse šokolaadi, kakaopulbri, ravimite, määrete ja kosmeetikatoodete valmistamiseks.

Kakaovõi on nahka toitev ja pehmendav ning seda on kasutatud nahahoolduses sajandite vältel. Traditsiooniliselt on kakaovõid kasutataud naha toitmiseks, tervendamiseks ja niisutamiseks, see aitab vähendada venitusarmide teket raseduse ajal hoides naha elastsena. See on suurepärane lisand ihupiimadele, huulepalsamitele, kehakreemidele, seepidele ja spetsiaalsetele kõhukreemidele. Kakaovõi sulab kehatemperatuuril ning imendub väga hästi. See niisutab ja hooldab nahka sügavuti, aitab hoida niiskust nahas ning loob kaitsva barjääri tundliku naha ning väliskeskkonna vahele. Kakaovõi on efektiivne venitusarmide ennetaja. Väga kõrge antioksüdantide sisaldus teeb kakaovõist äärmiselt kaua säiliva looduslike toote. Kakaovõi sisaldab ka E-vitamiini, mis aitab nahal võidelda vananemisega. Kakaovõi sisaldab suures konsentratsioonis oleiinhapet (35%), omega-9 rasvhapet, mida seostatakse südamehaiguste ja mõne vähivormi vähenemisega ning naha elastsuse tõstmisega.
Naha masseerimine kakaovõiga aitab leevendada stressi, tugevdada immuunsüsteemi ja koguni hoida ära vähktõbe, kuna sisaldab rikkalikult polüfenoole.

Päritolumaa: Peruu

Pakendatud Tšehhis

Back to top