Navigation
Account

Tooted puuduvad.

Pood

Mine eelmisele lehele
Kirjeldus

Toote kirjeldus

Toiteväärtus 100g kohta: energia 3370 kJ/805 kcal, rasva 91g, küllastunud rasvhappeid 13g,monoküllastumata rasvhappeid 68g, polüküllastumata rasv-happeid 10g, Omega 9 rasvhappeid 68g, Omega 6 rasvhappeid 9,3g.

Õli- ja energiarikas puuvili avokaado ehk pirnloorber on tuntud ka metsavõi ja alligaatoripähkli nime all. Avokaados on kõige rohkem vett, teise koha hõlmab hinnaline õli mida on ca 15-25%.

Avokaadoõli kasutatakse: 

  • toiduvalmistamisel
  • nahahoolduses
  • juuksehoolduses
  • massaaziõlina

Kui enamus taimeõlidest on pressitud viljade seemnetest, siis avokaadoõli on saadud viljaliha pressimise teel. Avokaadoõli on rikkalik toit kuivale, vananevale ja alatoidetud nahale ning ka elututele juustele. Avokaadoõli on üks tervislikumatest õlidest maailmas.

Avokaadoõli sisaldab rohkelt letsitiini, taimseid steroole, esmaseid rasvhappeid ja hästi lahustuvaid vitamiine (A,D, E). Avokaados on eriti rohkesti kaaliumi ja väga vähe naatriumi.

Vitamiinid A, D ja E toimivad võimsate antioksüdantidena – nad vähendavad vabade radikaalide kahjulikku toimet. Need vitamiinid naturaalse kollageeni teket nahas, aidates parandada naha tekstuuri, elastsust, pehmust ja jumet. Avokaadõli leevendab naha kuivust ja sügelemistunnet psoriaasi ja ekseemi korral. Samuti aitab avokaadoõli ravida ilmastikumõjutuste tõttu kahjustada saanud nahka.  Avokaadoõli lisatakse seepidele ja kreemidele.

Arvustused (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avokaadoõli 250ml
[O]”

Back to top